Hizmetlerimiz

İnsan Kaynakları
  • Bordrolama Hizmetleri
  • İşe Alım ve Yerleştirme Hizmetleri
  • Beyaz Yaka ve Mavi Yaka Personel Temini
Personel Temini
  • Üretim – Lojistik depo – Antrepo – Fabrika v.b. firmalara tam zamanlı veya yarı zamanlı personel temini
  • Yevmiyeci personel temini
  • Mavi yaka ve Beyaz Yaka Personel Temini
Temizlik Hizmetleri
  • Tam Zamanlı Temizlik Personeli
  • Dış Cephe Temizlik Hizmetleri
  • İnşaat Sonrası kaba ve detay temizlik hizmetleri
İNSAN KAYNAKLARI

Firmanızın ihtiyaçlarına en uygun çözümün tespitinden sonra tüm bordrolama süreciniz için uygun sistemi kuruyoruz. Personelinizin özlük işlemlerinden başlayarak tüm çalışma süreci içindeki yasal işlemlerini takip ediyoruz. Firmanıza ait tüm işyerlerinin Sosyal Sigorta bildirgelerini düzenliyoruz ve tüm yasal sorumluluğu üzerimize alarak sizi mevcut risklerden koruyoruz..

Firma yönetiminizin ihtiyaç duyduğu tüm raporları doğru, eksiksiz ve gününde hazırlayarak, organizasyonunuzda katma değer yaratmayan süreçlerin ortadan kaldırılmasına yardımcı oluyoruz İşe alma ve işten çıkarma süreçlerinde işveren ve çalışan menfaatleri nedeniyle ortaya çıkabilecek mevcut risklere karşı hazır olmanızı sağlıyoruz.

Tüm işe yerleştirme ve fesih süreçlerinde danışmanlık yapıyoruz. Bordrolarınızı inceleyerek, yapılması gerekenleri öneriyor ve yasal haklarınızdan tamamiyle yararlanarak maliyetinizi düşürmenizi sağlıyoruz. Gizlilikten ödün vermiyor ve çalışan ücretlerinin kesinlikle bilinmemesini sağlıyoruz.

PERSONEL TEMİNİ

Müşterilerimizin iştigal konusu dışında olan personel ile alakalı bütün süreçleri organize edip, takip ve sonuçlandırma faaliyetlerini biz takip ediyoruz.

Bu konuda firma yükünüzü azaltmak, zamandan kazanç sağlamak için paketleme, etiketleme ve elleçleme işlemlerini yürütüyoruz. Ayrıca yükleme-boşaltma, mal kabul, toplama-sevkiyat gibi işlemleri biz sağlıyoruz.

TEMİZLİK HİZMETLERİ

Temizlik ekiplerimize, temizlik malzemeleri ve güvenli kullanımı,  temizlik ekipmanları, özel alanların temizliği, iş güvenliği ve iletişim gibi konularda verdiğimiz düzenli eğitimler ile hizmet kalitemizi artırıyoruz.
Modern, ergonomik, çevreyle dost ve maliyette verimliliği sağlayan temizlik malzemelerini ve ekipmanlarını kullanıyoruz.

Temizlik hizmeti kapsamında, beklenti, ihtiyaç ve gereklilikler doğrultusunda hizmet seviyesini belirliyoruz. Temizlik hizmetini, kullanılacak temizlik malzemesi özellikleri, sorumlu personel,  temizlik süresi ve periyodu gibi detaylı bilgilerin yer aldığı temizlik planına uygun olarak gerçekleştiriyoruz. Sunduğumuz hizmetin kalitesini performans göstergeleri ile takip ediyor ve raporluyoruz.

TEKLİF İSTEYİN

İLETİŞİM